Kim jesteśmy?


Koło naukowe PING Politechniki Gdańskiej to zespół tworzony przez ludzi, których łączy zamiłowanie do cyberbezpieczeństwa. Pasję dzielimy nie tylko ze studentami wydziału ETI, ale także z ludźmi z całej Polski, w tym z hobbystami i z profesjonalistami z branży cybersecurity. Zarząd koła stanowią:


  • Aleksander Chotecki
  • Krzysztof Domagalski
  • Tomasz Dąbrowski
  • Aleksander Mielczarek

Nie musisz być studentem PG, by dołączyć do koła. Wystarczy, że napiszesz do nas na Fanpage'u. Zajęcia prowadzimy w każdy czwartek o 19:00 w formie otwartego spotkania. Zapraszamy!


Nasza Historia


Nasze koło naukowe działa w odnowionej formie od lutego 2020 roku. Organizowane spotkania dotyczą zarówno tematów technicznych jak i nietechnicznych, jednak zawsze są związane z dziedziną cyberbezpieczeństwa. Po dołączeniu otrzymasz od nas przygotowane materiały oraz dostęp do nagrań ze wszystkich spotkań, które odbyły się do tej pory. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z cyberbezpieczeństwem, czy też znasz się na rzeczy to z pewnością rozwiniesz swoje zdolności działając w naszym kole. Wierzymy, że aktywność w ramach społeczności to najlepszy sposób na udoskonalenie własnych umiejętności. Dołącz do nas już dziś!